• Naše škola používá EduPage školní informační systém. Přihlaste se Vašim účtem a zkontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplování, probrané učivo a domácí úkoly na další den.
      • Mobilní aplikace EduPage pro iOS i Android Vám umožňuje nejen sledovat průběh vzdělávání vašeho dítěte a komunikovat se školou, ale také být okamžitě informováni o všech uveřejněných aktualitách díky notifikacím.
      • Vážení rodiče, milí žáci,

každému z nás se občas stane, že něco ztratí. Jsme velká škola a nálezy se nám hromadí.

Pro větší přehled o nálezech jsme pro Vás připravili novinku: evidenci nálezů v mobilní aplikaci EDUPAGE.
        • Učitel*ka 1. stupně

Rádi pracujete s menšími dětmi, záleží Vám na dobrém klimatu třídy, chcete pomoci každému dítěti rozvinout klíčové kompetence a být při své práci značně autonomní? Pak je tato pozice vhodná právě pro Vás.

POŽADUJEME

● příslušné VŠ pedagogické vzdělání (nebo jeho doplnění v přiměřené lhůtě)

● zájem o práci na klimatu třídního kolektivu (třídnické hodiny apod.)

•  Květinový den 10.05.
          • Květinový den 10.05.

Milí přátelé školy,

ve středu 10.05.2023 se naši žáci zapojí do charitativní akce Český den proti rakovině známé spíš jako Květinový den. Ráno před vstupem do budov školy bude možnost darovat příspěvek do kasičky. Pokud se bude jednat o částku alespoň 20,- Kč, obdrží dárce kytičku k přišpendlení na oděv.

• Přihláška na turistický kurz pro 5.ročník

Vážení rodiče, zákonní zástupci,
            pro žáky 5. ročníku pořádáme turistický kurz.
            Termín: 29.05. - 02.06.2023 (pondělí až pátek, 5 dní/4 noci)
            Ubytování: Hotel Větrov - Vysoké nad Jizerou

Cena: za 5 dní/4 noci kurzu celkem 5 550,- Kč
            CENA ZAHRNUJE : dopravu autobusem tam a zpět, ubytování 5 dní / 4 noci, stravování formou plné penze s druhou večeří, pitný režim (pobyt je zahájen obědem a zakončen svačinou do autobusu), základní pojištění u pojišťovny Kooperativa (pojištění trvalých následků úrazem, zavazadel a odpovědnosti za způsobenou škodu, storna ze zdravotních důvodů), výdaje spojené s programem (vstupné, doprava místní provozní náklady), vzdušný poplatek.
            CENA NEZAHRNUJE: osobní útraty žáků

• Přihláška na cyklistický kurz pro 7.ročník

Vážení rodiče, zákonní zástupci,
            pro žáky 7. ročníku pořádáme cyklistický kurz.
            Termín: 05. - 09.06.2023
            Ubytování: Kemp Lávka Chocerady - leží přímo u řeky Sázavy asi 35 km od Prahy.

Cena: za 5 dní/4 noci kurzu celkem 3 500,- Kč
            CENA ZAHRNUJE : pobyt + stravu (5 jídel/1 den), základní pojištění úrazu, základní vodáckou průpravu s lodními instruktory
            CENA NEZAHRNUJE: osobní útraty žáků (celkem s sebou cca 500 Kč), stan, kolo, pojištění kola

• Přihláška na vodácký kurz pro 9.ročník

Vážení rodiče, zákonní zástupci,
            pro žáky 9. ročníku pořádáme vodácký kurz.
            Termín: 12. - 16.06.2023
            Doprava: vlakem
            Ubytování: na vodáckých tábořištích a kempech

Odborné zajištění kurzu: Agentura Wenku, s.r.o.
            Cena: za 5 dní/4 noci kurzu celkem 6 900,- Kč
            CENA ZAHRNUJE : dopravu vlakem na místo a zpět, stravování formou plné penze (snídaně-švédský stůl, studený oběd, teplá večeře s polévkou) poplatky za ubytování ve vodáckých tábořištích a kempech ve vlastních stanech, doprovodné vozidlo – přeprava osobních věcí během dne, zapůjčení lodí včetně nutného vybavení (pádla, vesty, barely), služby organizátora/kuchaře/řidiče v jedné osobě, služby vodáckých instruktorů s certifikátem MŠMT po celou dobu akce, pojištění klientů u Slavia pojišťovny (pojištění trvalých následků úrazem, zavazadel a odpovědnosti za způsobenou škodu, storna ze zdravotních důvodů s 20% spoluúčastí), pojištění CK p

• Partneři

• {#1508} 4
      • ZŠ Mukařov je příjemcem podpory z EU v rámci prevenci digitální propasti.

• Zvonění

Úterý 16. 4. 2024

• skola@zsmukarov.cz (e-mail pro běžnou komunikaci a ISIC), podatelna@zsmukarov.cz (e-mail pro úřední podání). Přílohy elektronické pošty přijímáme ve formátech .doc/.docx, .xls/.xlsx, .pdf, .pdf/A, .jpg, .png, .odt, .ods. Poškozené či zavirované soubory nebudou přijaty k dalšímu řešení.
      • Školní 88, 251 62 Mukařov IČ: 70986444 RED-IZO: 600052265 ISDS: tqtmp2q (datová schránka) 251 62 Mukařov Czech Republic
      • 2701980426/2010
      • Ing. Daniel Barták, MBA, Daniel.Bartak@zsmukarov.cz
      • Mgr. Petra Kotrhonzová, Petra.Kotrhonzova@zsmukarov.cz