• Mgr. Lukáš Kohoutek
      • Mgr. Lukáš Kohoutek
        ředitel školy
        Kontakt: Lukas.Kohoutek@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: čtvrtek 13:00 - 14:00
      • Mgr. Jana Kárníková
      • Mgr. Jana Kárníková
        zástupkyně ředitele pro 1.stupeň
        Kontakt: Jana.Karnikova@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: čtvrtek 14:00 - 15:00
      • Ing. Daniel Barták
      • Ing. Daniel Barták
        zástupce ředitele pro 2.stupeň
        Kontakt: Daniel.Bartak@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: čtvrtek 14:00 - 15:00
      • Ing. Ivana  Lososová
      • Ing. Ivana Lososová
        Kontakt: Ivana.Lososova@zsmukarov.cz
        Provozní manažerka
      • Mgr. Petra Kajtman
      • Mgr. Petra KajtmanTřídní učitelka: I.A
        Kontakt: Petra.Kajtman@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: pondělí 12:30 - 13:30
      • Mgr. Pavlína Bartáková
      • Mgr. Pavlína BartákováTřídní učitelka: I.B
        Kontakt: Pavlina.Bartakova@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: pondělí 12:30 - 13:45
      • Mgr. Petra Kotrhonzová
      • Mgr. Petra KotrhonzováTřídní učitelka: I.C
        Kontakt: Petra.Kotrhonzova@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: pondělí 12:30 - 14:00
      • Mgr. Jana Adámiová
      • Mgr. Jana AdámiováTřídní učitelka: I.D
        Kontakt: Jana.Adamiova@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: středa 12:00 - 14:00
      •  Zuzana1 Kadeřábková
      • Zuzana1 KadeřábkováTřídní učitelka: II.A
        Kontakt: ZuzanaKaderabkova1@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: úterý 13:00 - 14:00
      • Mgr. Simona Pánková
      • Mgr. Simona PánkováTřídní učitelka: II.B
        Kontakt: Simona.Pankova@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: úterý 13:00 - 14:00
      • Mgr. Jitka Juříková
      • Mgr. Jitka JuříkováTřídní učitelka: II.C
        Kontakt: Jitka.Jurikova@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: úterý 13:00 - 14:00
      • Ing. Renata Kulhavá
      • Ing. Renata KulhaváTřídní učitelka: III.A
        Kontakt: Renata.Kulhava@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: středa 13:00 - 14:00
      • Mgr. Pavlína1 Bartáková
      • Mgr. Pavlína1 BartákováTřídní učitelka: III.B
        Kontakt: Pavlina.Bartakova1@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: pátek 13:00 - 14:00
      •  Naděžda Vyhlídalová
      • Naděžda VyhlídalováTřídní učitelka: III.C
        Kontakt: Nadezda.Vyhlidalova@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: úterý 13:00 - 14:00
      • Mgr. Martina Profotová
      • Mgr. Martina ProfotováTřídní učitelka: III.D
        Kontakt: Martina.Profotova@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: úterý 13:00 - 14:00
      • Mgr. Zuzana Kadeřábková
      • Mgr. Zuzana KadeřábkováTřídní učitelka: IV.A
        Kontakt: Zuzana.Kaderabkova@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: úterý 12:30 - 13:30
      • M.Ed Soňa Kohnová
      • M.Ed Soňa KohnováTřídní učitelka: IV.B
        Kontakt: Sona.Kohnova@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: středa 15:30 - 16:00
      • Mgr. Monika Sádecká
      • Mgr. Monika SádeckáTřídní učitelka: IV.C
        Kontakt: Monika.Sadecka@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: čtvrtek 13:30 - 14:30
      • PaedDr. Jarmila Honsová
      • PaedDr. Jarmila HonsováTřídní učitelka: IV.D
        Kontakt: Jarmila.Honsova@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: úterý 14:00 - 15:00
      • Mgr. Jaroslava Volná
      • Mgr. Jaroslava VolnáTřídní učitelka: V.A
        Kontakt: Jaroslava.Volna@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: úterý 13:00 - 14:00
      • Mgr. Kamila Volíková
      • Mgr. Kamila VolíkováTřídní učitelka: V.B
        Kontakt: Kamila.Volikova@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: pondělí 12:00 - 15:00
      • Mgr. Milada Kroupová
      • Mgr. Milada KroupováTřídní učitelka: V.C
        Kontakt: Milada.Kroupova@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: úterý 12:45 - 13:45
      • Mgr. Miroslava Beranová
      • Mgr. Miroslava BeranováTřídní učitelka: VI.A
        Kontakt: Miroslava.Beranova@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: úterý 13:45 - 14:45
      • Ing. Lenka Hejduková
      • Ing. Lenka HejdukováTřídní učitelka: VI.B
        Kontakt: Lenka.Hejdukova@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: středa 15:30 - 16:00
      • Mgr. Martina Jakobová
      • Mgr. Martina JakobováTřídní učitelka: VI.C
        Kontakt: Martina.Jakobova@zsmukarov.cz
      • PhDr. Filip Satrapa
      • PhDr. Filip SatrapaTřídní učitel: VII.A
        Kontakt: Filip.Satrapa@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: čtvrtek 15:30 - 16:00
      • Mgr. Zuzana Zmrhalová
      • Mgr. Zuzana ZmrhalováTřídní učitelka: VII.B
        Kontakt: Zuzana.Zmrhalova@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: čtvrtek 15:30 - 16:15
      • Ing. Renata Zítková
      • Ing. Renata ZítkováTřídní učitelka: VII.C
        Kontakt: Renata.Zitkova@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: čtvrtek (sudý týden) 15:20 - 16:05
      • BA. Alžběta Peštová
      • BA. Alžběta PeštováTřídní učitelka: VIII.A
        Kontakt: Alzbeta.Pestova@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: středa 15:00 - 16:00
      •  Lucie Bouzková
      • Lucie BouzkováTřídní učitelka: VIII.B
        Kontakt: Lucie.Bouzkova@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: středa 15:20 - 16:00