• Naše škola používá EduPage školní informační systém. Přihlaste se Vašim účtem a zkontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplování, probrané učivo a domácí úkoly na další den.
      • Mobilní aplikace EduPage pro iOS i Android Vám umožňuje nejen sledovat průběh vzdělávání vašeho dítěte a komunikovat se školou, ale také být okamžitě informováni o všech uveřejněných aktualitách díky notifikacím.

každému z nás se občas stane, že něco ztratí. Jsme velká škola a nálezy se nám hromadí.

Pro větší přehled o nálezech jsme pro Vás připravili novinku: evidenci nálezů v mobilní aplikaci EDUPAGE.
        • Třídní schůzky 10.11.2022

zveme Vás na PREZENČNÍ třídní schůzky, které se budou konat 10.11.2022

• 1. stupeň - 16:00
            • 2. stupeň - 17:00

Časy jsou takto rozděleny, aby bylo zajištěno hlídání mladších žáků a také aby se předešlo problémům s parkováním. Přesto Vás prosíme, abyste pokud možno parkovali ve větší vzdálenosti od školy a předešli jsme dopravnímu kolapsu.

• ISIC

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

rádi bychom Vás informovali, že naše škola vydává svým žákům mezinárodní žákovský průkaz ISIC Školák. Tento průkaz je dobrovolným identifikačním dokladem, který potvrzuje totožnost žáka a jeho příslušnost k naší škole; kromě toho funguje jako mezinárodně uznávaný doklad o školní docházce, akceptovaný ve 130 zemích světa (včetně všech členských zemí EU), a také jako karta využitelná pro zhruba 2.000 různých slev a výhod v ČR.

• Kurz: Příprava na přijímací zkoušky z M a ČJ

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

stejně jako v minulých letech budou pod vedením našich pedagožek probíhat kurzy "Příprava na přijímací zkoušky z M a ČJ" určené zájemcům z řad žáků 5. a 9. ročníku, a to od října 2022 do března 2023. Každý kurz zahrnuje 20 lekcí českého jazyka, nebo 20 lekcí matematiky. Je možné přihlásit se na oba dva kurzy. Jedna lekce trvá 60 minut. Náplní přípravy je procvičování vzorových úloh, nácvik zapisování do testovacího archu, hospodaření s časovou dotací při testech, jejich vyhodnocení a rozbor. Používáme úlohy pro jednotné přijímací zkoušky Cermat a další obdobná cvičení.

• Stanovisko ředitele k některým dezinformacím o škole

Vážení rodiče, zákonní zástupci, občané Mukařova,

v posledních dnech a týdnech byla škola vystavena enormnímu tlaku formou anonymních udání a stížností, které byly zasílány Radě obce Mukařov, coby zřizovateli školy, starostovi, zastupitelstvu i kontrolním orgánům. Další dezinformace pak šířilo několik konkrétních osob formou příspěvků na sociálních sítích, e-maily a ústním podáním. Situace vygradovala do té míry, že považuji za svou povinnost seznámit Vás s některými fakty, s nimiž bylo účelově manipulováno v neprospěch školy a jejího vedení. Níže podávám souhrn nejzávažnějších pomluv, se kterými jsem byl konfrontován.

• Partneři

• ZŠ Mukařov je příjemcem podpory z EU v rámci prevenci digitální propasti.

• Zvonění

Čtvrtek 2. 5. 2024