• Naše škola používá EduPage školní informační systém. Přihlaste se Vašim účtem a zkontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplování, probrané učivo a domácí úkoly na další den.
      • Vážení rodiče, zákonní zástupci žáků 6. ročníku,

pro žáky 6. ročníku opět pořádáme adaptační kurz, abychom podpořili nastartování zdravých vztahů třídních kolektivů pro 2.stupeň.
      • Tluče tvoje srdce v rytmu IT novinek a technologií? 💻 Možná přemýšlíš před prázdninami nad změnou zaměstnání... 👍 Možná není náhoda, že čteš tyto řádky právě ty. Přidej se k nám. 🤩 Právě vyhlašujeme nové výběrové řízení. Přijmeme do týmu UČITEL*KU INF, ICT KOORDINÁTORA.
      • Možná přemýšlíš před prázdninami nad změnou zaměstnání... Možná není náhoda, že čteš tyto řádky právě ty. Přidej se k nám. 🤩 Právě vyhlašujeme nové výběrové řízení. Přijmeme do týmu UČITELKU / UČITELE II. STUPNĚ - ČJ, M, TV a další.
      • Mobilní aplikace EduPage pro iOS i Android Vám umožňuje nejen sledovat průběh vzdělávání vašeho dítěte a komunikovat se školou, ale také být okamžitě informováni o všech uveřejněných aktualitách díky notifikacím.

každému z nás se občas stane, že něco ztratí. Jsme velká škola a nálezy se nám hromadí.

Pro větší přehled o nálezech jsme pro Vás připravili novinku: evidenci nálezů v mobilní aplikaci EDUPAGE.
        • Správce budov

19. 7. 2024

Jste manuálně zruční ke specializovaným pracím při opravách a údržbě budov? 🔨Jste také technicky zdatní, je Vám blízké plánování, organizování a koordinování činností spojených s údržbou a opravami budov? Pak je tato pozice vhodná právě pro Vás! ✅

• Vychovatel*ka školní družiny

18. 7. 2024
            Rádi pracujete s dětmi 6–12 let, jste energetická, komunikativní a kreativní osobnost s nekonečným zdrojem pozitivní energie? Vymýšlíte zábavný a zároveň vzdělávací program, rádi trávíte čas venku, záleží Vám na dobrém klimatu skupiny? Pak je tato pozice vhodná právě pro Vás.
        • Doporučená výbava prvňáčků

2. 7. 2024

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

rádi bychom vás seznámili se seznamem pomůcek pro prvňáčky. Seznam je rozdělen na dvě části, abyste věděli, co bude dětem pořizovat škola a co tedy nemusíte shánět Vy. Učebnice a pracovní sešity pro prvňáčky zajišťuje a hradí škola.

Další bližší podrobnosti se dozvíte na 1. třídní schůzce dne 2. září 2024 (po uvítání prvňáčků - platí pro Mukařov, v Babicích schůzka již proběhla). Prosíme, abyste průběžně sledovali web školy, kde budou během měsíce srpna umístěny informace o průběhu začátku školního roku.

• Prázdninový provoz školy

28. 6. 2024

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

v průběhu prázdnin bude škola pro žáky i rodičovskou veřejnost uzavřena. Ve škole bude probíhat pouze údržba, rekonstrukce, malování, stěhování apod.

Pokud nás budete chtít kontaktovat, můžete na e-mailu skola@zsmukarov.cz. S ohledem na to, že prakticky všichni čerpáme dovolenou, počítejte až s 3týdenními lhůtami pro odpovědi.

• Partneři

• ZŠ Mukařov je příjemcem podpory z EU v rámci prevenci digitální propasti.

• Zvonění

Sobota 27. 7. 2024

• Školní 88, 251 62 Mukařov
        RED-IZO: 600052265