• Naše škola používá EduPage školní informační systém. Přihlaste se Vašim účtem a zkontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplování, probrané učivo a domácí úkoly na další den.
      • Vážení zákonní zástupci, milí rodiče,

rádi bychom Vám touto cestou představili jednu skvělou novinku! Nechali jsme si jako škola vytvořit vlastní volnočasovou školní kolekci oblečení, jejíž náhled vidíte níže a kterou je možné si aktuálně pořídit na našem e-shopu zde: https://www.kraloveskoly.cz/zsmukarov/
      • Tluče tvoje srdce v rytmu IT novinek a technologií? 💻 Možná přemýšlíš před prázdninami nad změnou zaměstnání... 👍 Možná není náhoda, že čteš tyto řádky právě ty. Přidej se k nám. 🤩 Právě vyhlašujeme nové výběrové řízení. Přijmeme do týmu UČITEL*KU INF, ICT KOORDINÁTORA.
      • Možná přemýšlíš před prázdninami nad změnou zaměstnání... Možná není náhoda, že čteš tyto řádky právě ty. Přidej se k nám. 🤩 Právě vyhlašujeme nové výběrové řízení. Přijmeme do týmu UČITELKU / UČITELE II. STUPNĚ - ČJ, M, TV a další.
      • Vážení rodiče, zákonní zástupci, milí žáci,

stále sledujeme předpověď počasí, která se zdá v posledních dnech nejistá, ale vybrali jsme napevno termín na tento čtvrtek 13.6.2024. Kdyby nám přeci jen počasí nepřálo, vybereme jen některé disciplíny, v kterých si závodníci poměří síly a šly by realizovat ve vnitřních prostorách, tzn., že akce proběhne a vy, prosím, počítejte s ukončením akce v 15 hodin a možností protáhnutí závěrečného ceremoniálu
      • Mobilní aplikace EduPage pro iOS i Android Vám umožňuje nejen sledovat průběh vzdělávání vašeho dítěte a komunikovat se školou, ale také být okamžitě informováni o všech uveřejněných aktualitách díky notifikacím.
      • Vážení rodiče, milí žáci,

každému z nás se občas stane, že něco ztratí. Jsme velká škola a nálezy se nám hromadí.

Pro větší přehled o nálezech jsme pro Vás připravili novinku: evidenci nálezů v mobilní aplikaci EDUPAGE.
    • Partneři

• {#1508} 4
      • ZŠ Mukařov je příjemcem podpory z EU v rámci prevenci digitální propasti.

• Zvonění

Sobota 15. 6. 2024

• skola@zsmukarov.cz (e-mail pro běžnou komunikaci a ISIC), podatelna@zsmukarov.cz (e-mail pro úřední podání). Přílohy elektronické pošty přijímáme ve formátech .doc/.docx, .xls/.xlsx, .pdf, .pdf/A, .jpg, .png, .odt, .ods. Poškozené či zavirované soubory nebudou přijaty k dalšímu řešení.
      • Školní 88, 251 62 Mukařov
        RED-IZO: 600052265
        ISDS: tqtmp2q (datová schránka)
        251 62 Mukařov