• Uklízeč*ka

• 20.07.2022 15:39
        • Vidíte každé smítko i šmouhu a umíte je odstranit? Pak hledáme právě Vás!
        • Office a provozní manažer*ka

• 08.06.2022 11:30
        • Máte rádi ve věcech pořádek, je Vám blízká administrativa, finance, role nákupčího, ale umíte i řídit tým provozních zaměstnanců (údržba, úklid, kuchyně - má svou vlastní vedoucí) a nebojíte se ani správy nemovistostí? Pak je tato pozice vhodná právě pro Vás!
        • Učitel*ka 1. stupně

• 07.06.2022 13:47
        • Rádi pracujete s menšími dětmi, záleží Vám na dobrém klimatu třídy, chcete pomoci každému dítěti rozvinout klíčové kompetence a být při své práci značně autonomní?  Pak je tato pozice vhodná právě pro Vás.

• Vedoucí vychovatel*ka školní družiny

• 07.06.2022 13:45
        • Rádi pracujete s dětmi 6–12 let, chcete významně ovlivnit směřování školní družiny, umíte vést tým kolegyň, vymýšlíte zábavný a zároveň vzdělávací program, rádi trávíte čas venku, záleží Vám na dobrém klimatu skupiny? Pak je tato pozice vhodná právě pro Vás.