• Vychovatel*ka školní družiny

• 18.07.2024 13:10
        • Rádi pracujete s dětmi 6–12 let, jste energetická, komunikativní a kreativní osobnost s nekonečným zdrojem pozitivní energie? Vymýšlíte zábavný a zároveň vzdělávací program, rádi trávíte čas venku, záleží Vám na dobrém klimatu skupiny? Pak je tato pozice vhodná právě pro Vás.
        • Učitel*ka INF + ICT koordinátor*ka

• 07.06.2024 13:41
        • Tluče tvoje srdce v rytmu IT novinek a technologií? 💻 Možná přemýšlíš před prázdninami nad změnou zaměstnání...  👍 Možná není náhoda, že čteš tyto řádky právě ty. Přidej se k nám. 🤩 Právě vyhlašujeme nové výběrové řízení. Přijmeme do týmu UČITEL*KU INF, ICT KOORDINÁTORA.
        • Učitel*ka 2. stupně (ČJ, M, TV a další)

• 07.06.2024 13:27
        • Možná přemýšlíš před prázdninami nad změnou zaměstnání... Možná není náhoda, že čteš tyto řádky právě ty. Přidej se k nám. 🤩 Právě vyhlašujeme nové výběrové řízení. Přijmeme do týmu UČITELKU / UČITELE II. STUPNĚ - ČJ, M, TV a další.

• Učitel*ka 1. stupně

• 26.09.2023 22:23
        • Rádi pracujete s menšími dětmi, záleží Vám na dobrém klimatu třídy, chcete pomoci každému dítěti rozvinout klíčové kompetence a být při své práci značně autonomní?  Pak je tato pozice vhodná právě pro Vás.

• Asistent*ka pedagoga

• 12.06.2024 16:12
        • Rádi se věnujete dítěti spíše individuálně, vymýšlíte, jak ho dále rozvíjet, pomáháte druhým (učitelům) v jejich práci? Pak je tato pozice vhodná právě pro Vás.

• skola@zsmukarov.cz (e-mail pro běžnou komunikaci a ISIC), podatelna@zsmukarov.cz (e-mail pro úřední podání). Přílohy elektronické pošty přijímáme ve formátech .doc/.docx, .xls/.xlsx, .pdf, .pdf/A, .jpg, .png, .odt, .ods. Poškozené či zavirované soubory nebudou přijaty k dalšímu řešení.
        • Školní 88, 251 62 Mukařov
          RED-IZO: 600052265
          ISDS: tqtmp2q (datová schránka)
          251 62 Mukařov