•  Lucie Bouzková
      • Lucie BouzkováTřídní učitelka: VIII.B
        Kontakt: Lucie.Bouzkova@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: středa 15:20 - 16:00
      • Mgr. Kateřina Dinová
      • Mgr. Kateřina DinováTřídní učitelka: VIII.C
        Kontakt: Katerina.Dinova@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: úterý 14:30 - 15:00
      • Mgr. Jaroslava Tomasová, Dis.
      • Mgr. Jaroslava Tomasová, Dis.Třídní učitelka: VIII.D
        Kontakt: jaroslava.tomasova@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: čtvrtek 15:30 - 16:00
      • Mgr. Radoslava Kulhánková
      • Mgr. Radoslava KulhánkováTřídní učitelka: IX.A
        Kontakt: Radoslava.Kulhankova@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: čtvrtek 15:30 - 16:00
      •  Ellena Dolejší, DiS.
      • Ellena Dolejší, DiS.Třídní učitelka: IX.B
        Kontakt: ellena.dolejsi@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: středa 15:30 - 16:00
      • Bc. Jiří Müller
      • Bc. Jiří MüllerTřídní učitel: IX.C
        Kontakt: Jiri.Muller@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: středa 15:30 - 16:00
      • Mgr. Marie Exnerová
      • Mgr. Marie Exnerová
        Kontakt: Marie.Exnerova@zsmukarov.cz
        bez třídnictví
        Konzultační hodiny: pondělí 13:00 - 14:00
      •  Zuzana Maršálková
      • Zuzana Maršálková
        Kontakt: Zuzana.Marsalkova@zsmukarov.cz
        bez třídnictví
        Konzultační hodiny: středa 15:30 - 16:00
      •  Mark Chatwin
      • Mark Chatwin
        Kontakt: Mark.Chatwin@zsmukarov.cz (komunikace v AJ)
        bez třídnictví
        Konzultační hodiny: středa 14:45 - 15:45
      •  Julian Stefan
      • Julian Stefan
        Kontakt: Julian.Stefan@zsmukarov.cz (komunikace v AJ)
        bez třídnictví
      • Bc. Klára Smilová
      • Bc. Klára Smilová
        Kontakt: klara.smilova@zsmukarov.cz
        bez třídnictví
        Konzultační hodiny: pátek 14:00 - 14:30
      • Mgr. Jana Hanzlíková
      • Mgr. Jana Hanzlíková
        Kontakt: Jana.Hanzlikova@zsmukarov.cz
        bez třídnictví
        Konzultační hodiny: úterý 15:30 - 16:00
      • Ing. Anna Malá
      • Ing. Anna Malá
        Kontakt: Anna.Mala@zsmukarov.cz
        bez třídnictví
        Konzultační hodiny: pátek 13:45 - 14:30
      • BcA. Martin Bitala
      • BcA. Martin Bitala
        Kontakt: Martin.Bitala@zsmukarov.cz
        bez třídnictví
      • Mgr. Aneta Holíková, Dis.
      • Mgr. Aneta Holíková, Dis.
        Kontakt: Aneta.Holikova@zsmukarov.cz
        bez třídnictví
        Konzultační hodiny: úterý 15:30 - 16:00
      • Ing. Hana Vanická, Ph.D.
      • Ing. Hana Vanická, Ph.D.
        Kontakt: Hana.Vanicka@zsmukarov.cz
        bez třídnictví
        Konzultační hodiny: úterý 15:20 - 15:50
      • Mgr. Jiřina Adamcová
      • Mgr. Jiřina Adamcová
        Kontakt: Jirina.Adamcova@zsmukarov.cz
        asistentka pedagoga
      •  Zuzana Bydžovská
      • Zuzana Bydžovská
        Kontakt: Zuzana.Bydzovska@zsmukarov.cz
        asistentka pedagoga
      •  Hana Doušová
      • Hana Doušová
        Kontakt: Hana.Dousova@zsmukarov.cz
        asistentka pedagoga
      •  Daniela Veselá
      • Daniela Veselá
        Kontakt: Daniela.Vesela@zsmukarov.cz
        asistentka pedagoga
      •  Jana Kotrhonzová
      • Jana Kotrhonzová
        Kontakt: Jana.Kotrhonzova@zsmukarov.cz
        asistentka pedagoga, vychovatelka
      •  Kristýna Rathouská
      • Kristýna Rathouská
        Kontakt: Kristyna.Rathouska@zsmukarov.cz
        vedoucí vychovatelka
      •  Julie Kotrhonzová
      • Julie Kotrhonzová
        Kontakt: Julie.Kotrhonzova@zsmukarov.cz
        vychovatelka
      •  Pavlína Radová
      • Pavlína Radová
        Kontakt: Pavlina.Radova@zsmukarov.cz
        vychovatelka
      •  Leona Sobotková
      • Leona Sobotková
        Kontakt: Leona.Sobotkova@zsmukarov.cz
        vychovatelka
      •  Hana Staničková, DiS.
      • Hana Staničková, DiS.
        Kontakt: Hana.Stanickova@zsmukarov.cz
        vychovatelka
      •  Šárka Třísková
      • Šárka Třísková
        Kontakt: Sarka.Triskova@zsmukarov.cz
        vychovatelka
      •  Lucie Buchtová
      • Lucie Buchtová
        Kontakt: Lucie.Buchtova@zsmukarov.cz
        asistentka pedagoga, vychovatelka
      •  Jitka Vondrová
      • Jitka Vondrová
        Kontakt: Jana.Vondrova@zsmukarov.cz
        vychovatelka
      •  Sára Penková
      • Sára Penková
        Kontakt: Sara.Penkova@zsmukarov.cz
        vychovatelka